Akademikas epidemiologas apie kovid

Vienas garsus epidemiologas (sic!) akademikas I.G. kurio kalba vienos šalies centrinėje TV sukėlė skandalą ir jo pavardės kol kas viešai neminėsiu (klauskite PM), visų pirma mandagiai švelniai nutildo visų kitų specializacijų medikus ir biologus (nes pandemijos klausimas arba jos skelbimas – epidemiologų reikalas), o juo labiau kitų sričių ekspertus ir remdamasis vienos didelės valstybės pavyzdžiu, ramiai viską paaiškina iš epidemiologinės perspektyvos:

1. Koronovirusinės kilmės pneumonijų procentas tarp visų sunkiųjų pneumonijų (ŪVKTI) sudaro tik 1.7% arba 0,017 (užaukštinus). Pataisykite, prašau, jei turite tikslesnius skaičius.

2. Bendro visų ligų ir kito mirtingumo sruktūroje pneumonijos (ŪVKTI) sudaro tik 1% arba 0,01. Pataisykite, prašau, jei turite tikslesnius skaičius.

3. Tai reiškia, kad viešai skelbiamos mirtys nuo koronoviruso yra užaukštintos dešimtis kartų, nes dauguma pneumoninių (ŪVKTI) mirčių vyksta dėl kitų 98,3% priežasčių – stafilokoko, legionelės, bakterijų ir t.t. Be to dabartiniai kovido post mortem tyrimai kelia daug klausimų. Pataisykite, prašau, jei žinote geriau.

4. Taip pat tai reiškia, kad išimtinai tik nuo koronoviruso (ką nustatyti sunku ir brangu) iš visų mirčių struktūros miršta tik (0,017*0,01=0.00017%; pataisykite, prašau, jei mokate skaičiuoti geriau). Tai labai labai labai toli net iki epidemijos.

5. Kadangi visa Covid tema susilaukia labai kontroversiško visuomenės vertinimo ir tikslius aiškius duomenis bei statistikas sunku gauti, kriterijai ir metodai prieštarauja vieni kitiems, be to pasitikėjimas žiniasklaida krenta, tai yra tik vienas neginčijamas atraminis skaičius – bendroji visų mirčių statistika, kurioje pandemijos nepaslėpsi net norėdamas. Jeigu turime pandemiją – bendroji mirčių statistika Lietuvoje, Italijoje, pasaulyje turi daryti ryškų nepaslepiamą šuolį aukštyn (spike). Parodykite, prašau, tokį šuolį – kur jis?

Gal kažką praleido akademikas?

Panašius klausimus kelia daug kitų medikų pasaulyje, konkrečiai Belgijos medikai viešame laiške, Vokietijos neparlamentinė koronoviruso tyrimų komisija (kurioje daug medikų), JAV daktarų Frontline grupė, 22 mokslininkų Covid testų tyrimas ir t.t.

PS. Visa tai apibendrinant susidaro įspūdis, kad koronovirusas-19 greičiau yra marketinginis brendas (beje, gal nežinojote, kad koronovirusai yra komerciškai patentuoti (?!) kas pagal JAV ir tarptautinius įstatymus yra draudžiama. Yra puikus žurnalistinis tyrimas dokumentiniame filme) su priedais, o ne nuoširdžios pastangos išgelbėti kuo daugiau gyvybių. Be to tautos sveiką protą, intuiciją apgauti sunku.

Nuorodos

Americas Frontline Doctors https://www.brighteon.com/16929474-f34e-4a0c-ae6a-cdeffffb37a8

IG https://www.youtube.com/watch?v=m-Mnv1bWoGM

Belgijos gydytojų atviras kreipimasis

Vokietijos gydytojų atviras laiškas worlddoctorsalliance.com/blog/crimes-against-humanity-the-german-corona-investigation/

Leave a Reply

Scroll to Top
%d bloggers like this: