Galvos skausmo sprendimo pristatymas tiems, kam skauda galvą

Turėjau galvos skausmus nuo paauglystės, jie man labai nepatiko. Kadangi studentas būdamas dirbau neurochirurgijoje ir savarankiškai aistringai domėjausi neurofiziologija (bet vėliau perėjau iš medicinos į psichologiją) tai apie 30 metų stebėjau kaip atsiranda galvos skausmai.  

Galvos smegenys buvo mano darbas ir tyrimų objektas ir liko instinktuose dėmesys kaip jos veikia, kas su jomis atsitinka. 

Palyginus neseniai padariau sau didžiulį atradimą – staiga pagavau kaip skausmą sustabdyti natūraliu būdu. Man tai buvo stebuklas, kuriuo ne iš karto patikėjau. Kiekvieną kartą kai skausmai vėl kildavo – vėl sustabdydavau. 

Tai nėra staigus sustabdymas, jis užtrunka kelias valandas arba pusdienį, bet skausmas vietoj to, kad tęsesis kelias dienas – išnyksta visiškai. Nors reikia šiek tiek pakentėti, tačiau esi ramus ir tiksliai žinai, kad po tam tikrų veiksmų skausmas visiškai išnyks.

——

Dėl nemokamų konsultacijų šeimos santykių, gyvenimo prasmės ir kitomis temomis kreipkitės privačia FB žinute www.messenger.com/t/tomas.girdzijauskas arba rašykite tomas.girdzijauskas@gmail.com

Pardavime vėl yra visa 20 metų apimties mano mokymų mediateka arba virtuali mokykla (video, audio, tekstai, šaltiniai, rekomendacijos) edu.girdzijauskas.com , kurios prisijungimą galite įsigyti čia tickets.paysera.com/lt/event/vasaros-mokymu-ispardavimas-2020 

Panašus, bet ne identiškas mano angliškas Patreon https://www.patreon.com/gaon 

Nauja pažinčių FB grupė www.facebook.com/groups/pirslybos 

Naujas AšLietuvai rėmimo Patreon www.patreon.com/aslietuvai 

Leave a Reply

Scroll to Top
%d bloggers like this: