Ką manote apie velnio išvarymus? Tikite apsėdimais?

Ką Jūs manote apie velnio išvarymus? Ar tikite, kad žmogų gali būti apsėdęs velnias ir kaip tokį žmogų atpažinti?

ATSAKAU

Žmogus yra pati sudėtingiausia sistema ir objektas realybėje. Jis sudarytas iš daugybės dalių, organų ir organų sistemų, kurios veikia automatiškai, semi automatiškai, yra autonomiškos arba pusiau autonomiškos. Pvz žmogaus arba gyvūno širdis gali ilgai plakti jeigu yra išimta iš kūno ir įdėta į specialų tirpalą. Panašūs reiškiniai yra ir su kitais organais. Taip pat visiems žinoma, kad ogranizme esant palankioms sąlygoms gali apsigyventi visokiausių svetimų gyvių, parazitų, bakterijų, virusų ir t.t.

Dar įdomiau yra su žmogaus psichika. Neuromokslai teigia, kad žmoguje gali gyvuoti mažiausiai 2 skirtingos asmenybės arba pseudo-asmenybės ir ryškiausia to forma yra bipolinis sutrikimas, šizofrenija, ekstremali nuotaikų, būsenū kaita.

Seni bibliniai ir nebibliniai šaltiniai pasakoja savo versiją šiuo klausimu, kad į žmogų gali „instaliuotis” kokia tai kita ar papildoma sąmoninga „kibirkštis” arba net sielos sluoksnis/lygis. Tai vadinama ibbur (pozityvus atvejis) arba dibbuk (negatyvus atvejis).

Man tokių dalykų iki šiol neteko giliai tyrinėti, bet sekant viena akim kas vyksta gyvenime intuicija apibendina, kad labai gali būti, jog taip vadinami apsėdimai yra gana realus dalykas, bet jo mechanizmo dar nesuprantu. Tai paslaptingas reiškinys.

Beje, yra viena paralelinis panašus reiškinys, kurį galima pajausti darant kvėpavimo sulaikymo technikas – jeigu savijauta bloga ar labai bloga – stiprūs kvėpatimo sulaikymai (analogiški vyksta nardant po vandeniu) iš kūno ar nervų sistemos pasišalina kokia tai keista negatyvi enegija. Beje, panašus jausmas bėgant maratoną, kuomet įsijungia „antras kvėpavimas”.

Atpažinti tuo pačiu kaip ir psichiatriniu testu – pirmiausia per leksiką – ką žmogus kalba, kiek jo temos nuoseklios, ar nešokinėja mintys absurdiška tvarka, ar neįsijunginėja „asmenybės”, ar mintys logiškos ir t.t.

Bibliniai šaltiniai nurodo dar vieną svarbų dalyką – jeigu žmogaus mąstymas užsispyręs, jeigu jis nekeičia  nuomonės ten, kur tai būtina daryti, jeigu nepriima informacijos – tai požymis, kad kažkas su žmogaus galva nelabai gerai.
Atsarginė kopija gdrive

——

Dėl nemokamų konsultacijų šeimos santykių, gyvenimo prasmės ir kitomis temomis kreipkitės privačia FB žinute www.messenger.com/t/tomas.girdzijauskas arba rašykite tomas.girdzijauskas@gmail.com

Pardavime vėl yra visa 20 metų apimties mano mokymų mediateka arba virtuali mokykla (video, audio, tekstai, šaltiniai, rekomendacijos) edu.girdzijauskas.com , kurios prisijungimą galite įsigyti čia tickets.paysera.com/lt/event/vasaros-mokymu-ispardavimas-2020 

Panašus, bet ne identiškas mano angliškas Patreon https://www.patreon.com/900lifehacks 

Nauja pažinčių FB grupė www.facebook.com/groups/pirslybos 

Naujas AšLietuvai rėmimo Patreon www.patreon.com/aslietuvai

Leave a Reply

Scroll to Top
%d bloggers like this: