RAMHAL atskleidžia garsią GOT mįslę “Jei pasninkausite, sukelsite…”

Štai puikus pavyzdys, kaip stipriausi išminčiai “atrakina” legendines GOT mįsles.

Nag Hammadi evangelijoje pagal Tomą visos Yešua mokymo frazės yra didžiausios sielos augimo mįslės ir kas jas išsiaikins – neragaus mirties. Taip rašo tekstas nuo pat pradžių.

https://lt.wikisource.org/wiki/Tomo_evangelija 

Reiškia tas mįsles įmanoma įminti.

Kai kurias iš jų man teko tyrinėti  20-30 metųm kol supratau atsakymus.

Ir štai vienas nuostabus pavyzdys:

Geriausioje RAMHAL knygoje Mesilat Yesharim yra tikslus paaiškinimas ką reiškia GOT ištarmė nr 14 Jei pasninkausite, sukelsite savyje nuodemę, o jei melsitės, būsite pasmerkti, o jei dalysite išmaldą, padarysite savo dvasiai bloga.

Čia tik trumpai paminėsiu iš atminties, o siūlau perklausyti visą 77 audio podcast epizodą, kuriame Asher Kushnir aiškina nuosekliai

Trumpa esmė: žmogaus užduotis išmokti valdyti save žinant ribas negatyvių ir pozityvių jėvų jo viduje ir išoriniame pasaulyje, nenueinant į kraštutinumus ir vienais atvejais sulaikant negatyvias jėgas, o kitais atvejais skatinant pozityvias jėgas. Visa tai kas yra būtiniausia žmogui – jis turi daryti, o tai kas nebūtiniausia – riboti save. Žmogui priklauso turėti porą, vaikus, namą, automobilį, sofą, sveikatą, kokybišką maistą, uždarbį ir t.t. ir jei jis to sau neduoda – jis daro nuodėmę, jei duoda per daug – irgi daro nuodėmę. Tačiau kur tas sveikas vidurkis – TIK JIS PATS GALI IR TURI SUPRASTI, nes jį veikia daugybė vidinių ir išorinių jėgų ir tik jis vienas jas žino.

 
https://www.youtube.com/watch?v=yCavYPmWPA0 

—— NAUDINGOS NUORODOS ——

Leave a Reply

Scroll to Top
%d bloggers like this: