Vyrų ir moterų dominijų skirtumai

Vyrų ir moterų dominijų skirtumai

KLAUSIMAS: ar galite kiek plačiau paaiškinti aštuntą punktą?

PAPILDAU Šiuolaikiniais vyrai ir moterys dažnai mąsto pernelyg horizontaliai ir nesuvokia realybės jėgų hierarchijos- žiūri į objektus ir galvoja, kad jie yra vienodos svarbos, (bet yra visai kitaip!) ko paskoje:

vyrai pradeda kištis į moterų dominiją šeimoje ir tai pradeda erzinti moteris. Tuo pačiu vyrai nevykdo savo pareigų ir švaisto bendrą brangų laiką. Kai kurios moterys susigaudo kas čia vyksta ir visai puikiai paaiškina. Bet nemaža ir ko gero didesnė dalis moterų kankinasi ir nesugeba vyrus švelniai pastatyti atgal į jų vietą – atgal į vyrišką dominiją.

Analogiški dalykai vyksta vyrų stovykloje – moterys bando tvarkyti vyriškus reikalus, nors tam nėra jokios būtinybės, nes vyrų instinktai juos tvarko greitesniu, efektyvensiu, mažiau šeimai kainuojančiu būdu. Nedaugelis vyrų aiškiai supranta kas čia vyksta ir sugeba švelniai moteris gražinti į jų dominiją.

Moterų domiija yra tai ką bendravardikliškai darė visais laikais, daro ir darys didžioji dauguma moterų – tai švelnioji, sensityvioji, žemiškoji materialioji. taktinė sfera ir namuose ir darbe ir viešąjame gyvenime. Jei ilgai ir įdėmiai stebėsite ir lyginsite kontrasto principu su vyrų veiklomis – taps iki ašarų akivaizdu. Mitologijos nuo seniausių laikų šią dominiją vadina Motinos Žemės sąvoka. Vyrai šios sferos ir jos svarbos dažnai visai nesupranta ir būna, kad net nemato ar leidžia pro pirštus.

Vyrų dominija yra šiurkščioji, grubioji, abstrakčioji, strateginė, ideologinė ir informacinė sfera. Mitologijos nuo seniausių laikų tai vadina Dangaus Tėvo sąvoka. Moterys šios sferos ir jos svarbos dažnai visai nesupranta ir būna, kad net nemato ar leidžia pro pirštus.

Pavyzdys:
Iš psichologijos žinoma, kad moterys yra agreeable. Lietuviškai tai reiškia sutinkančios, nusileidžiančios, švelnios, bendradarbiaujančios, šiltos. O vyrai ne. Tarkim, jeigu darbo pokalbio metu darbdavys vyrui pasiūlys vietoj žadėtų 1500 eurų tarkim 1300, tai dauguma vyrų nesutiks, o dauguma moterų sutiks.

Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad vyrai į principus, o tiksliau – ideologiją žiūri kaip betoniškai kietą dalyką, o moterys – ne. Todėl karų metu vyrus visais laikais užkariautojas išžudydavo, o moteris palikdavo, nes užkariauti vyrai nuomonės nepakeis ir laikysis priešiškų ideologijų, maištaus, o moterims tai neesminis klausimas

——

Dėl nemokamų konsultacijų šeimos santykių, gyvenimo prasmės ir kitomis temomis kreipkitės privačia FB žinute www.messenger.com/t/tomas.girdzijauskas arba rašykite tomas.girdzijauskas@gmail.com

Pardavime vėl yra visa 20 metų apimties mano mokymų mediateka arba virtuali mokykla (video, audio, tekstai, šaltiniai, rekomendacijos) edu.girdzijauskas.com , kurios prisijungimą galite įsigyti čia tickets.paysera.com/lt/event/vasaros-mokymu-ispardavimas-2020 

Panašus, bet ne identiškas mano angliškas Patreon https://www.patreon.com/gaon 

Nauja pažinčių FB grupė www.facebook.com/groups/pirslybos 

Naujas AšLietuvai rėmimo Patreon www.patreon.com/aslietuvai 

Leave a Reply

Scroll to Top
%d bloggers like this: