Atsiliepimai 2013-2023

Atsiliepimai apie Tomo Girdzijausko seminarus

Versija 2023.07.01. Trumpa nuoroda https://bit.ly/tg_atsiliepimai

Surikiuota pagal vardą

Adrija J. JAV Hmm… Aš turėjau garbės klausytis šio žmogaus protingų samprotavimų jau jo ankstyvoje jaunystėje. Gaila, kad mūsų gyvenimo keliai išsiskyrė, bet jo filosofija man padėjo daug ko pasiekti gyvenime. Būtų įdomu dabar pašnekėti, kai abu sulaukėme 40-ties. 🙂

Agnė A: Jusų konsultacija buvo kaip vaistų injekcija sunkiam ligoniui. Man buvo didžiulė garbė su jumis pakalbėti asmeniškai tokia man svarbia tema. Noriu jums labai nuoširdžiai padėkoti už privačią konsultaciją neištikimybės tema, už jūsų brangų laiką. Tai buvo neįkainuojama pagalba man paskendusiai liudesy, nevilty, negalinčiai miegoti nei valgyti, sustoti verkti, su visiškai sugriauta saviverte.

Agnė L: Jau pačioje paskaitos pradžioje maloniai nustebino giluminė temos traktuotė – PA(SI)TIKĖJIMAS. Taip pat visa ta gausa metodikų, nuorodų, praktinių patarimų, rėmimasis įvairiausiais šaltiniais (laikmečių, geografijos, požiūrių prasme). Nuolatinio savęs pažinimo, savistabos reikšmės užakcentavimas (tai buvau primiršusi). Labai geri pabaigoje buvo klausimai – atsakymai. Smagu buvo pabūti tarp tokių šaunių žmonių. Auditorija susirinko iš ties puiki, net nesinorėjo išeiti, atrodė – viskas tik įsivažiuoja. Ir svarbiausia – tas jausmas, kad į kokią temą besigilintum, viskas siejasi, viskas veda ten pat. Be galo gera jausti kryptį (tiksliau kryptis, spinduliavimą). Ačiū.

Agnija: Vebinaro “Apie savivertę ir pasitikėjimą savimi” įrašo medžiagą išklausiau. Klausysiu manau dar nekart. Jūsų pateikimo stilius įtaigus ir aiškiai suprantamas. Senai, dabar galvoju lygiai prieš 10metų, skaičiau Jūsų straipsnį kažkokiame žurnale, kaip išsirinkti antrą pusę, kokiais kriterijais vadovautis. Ypač pabrėžčiau Jūsų vieną minėtų tuomet, bendrą religiją – pvz mūsų atveju, esame praktikuojantys katalikai ir tai mūsų šeimą stiprina įvairių išbandymų metu… Ačiū už sklandžiai, įdomiai perteiktą itin vertingą informaciją savo, vaikų savivertės tvarumui ugdyti. Dar įdomu būtų ateityje pasiligilinti nuoskaudų atsikratymo, praeities “ištrynimo” metodikų srityje. Pagarbiai 20211111

Aistė Gi Koks įdomus webinaras Komplikuoti suaugusių vaikų ir tėvų santykiai: kaip susikalbėti? !

Aldona: Ačiū Jums labai už operatyvumą ir už vertingas žinias, leidžiančias keistis pačiai ir keisti gyvenimą teisinga kryptimi! 🙂 Jau patiriu, kad tai veikia realybėje, ir tai stiprina asmenybę bei teikia tą vidinę ramybę ir krypties, siekių žinojimą.

Aleksandra Turėjau Jūsų dovaną – dalyvauti seminare ,,Moterims apie vyrus ir save..” esu be galo dėkinga, gaudžiau kiekvieną žodį…:) dar ilgai galvojau apie tai, ką išgirdau… radau daug atsakymų sau. Suvokiu, kad tokius seminarus turi išklausyti kuo daugiau žmonių – privalomai.. Dabar stengsiuos bent dukroms atpasakoti tai, ką pasiėmiau iš Jūsų. Labai noriu ir kitų Jūsų seminarų…:

Алена: У тебя очень сильная персоналия и взгляды

Alex Alex: Jūs kietas, Tomai.

Algimantas Č. lankiau įvairias Jūsų paskaitas, kurios tikrai labai patiko.

Algimantas Čekuolis.: Šitas jaunuolis nuneša visus.

Algimantas S.: bibliotekininkės privačiai guodėsi, kad kai ateina Girdzijauskas – joms būna daug darbo, nes jis užsako daug knygų. Kodėl jis tiek daug skaito – jos klausė mane.

Algirdas K 3257: visokių gerų dalykų apie tave pripasakojo. Man pasakė, kad  genys rūko kamputyje į tave žiūrėdmas trūkčioja ir dreba visas, nes tu už genį genesnis 1000 kartų (besigilindamas į bet kokią temą). Pramušęs tokius barjerus ir visą kitą. Žodžiu tu turi kažkokias ten vidines dovanas. … Labai stipriai ir gerai apie tave atsiliepia.  20211110

Andrejus: Buvome su žmona jūsų seminare „Sekso psichologija”, labai mums patiko. Dėkingi jums! Patiko gautos informacijos gilumas ir pagrindimas. Tūlam Lietuvos piliečiui tikrai nežinomi šaltiniai.

Andrius Terskovas, įmonės direktorius: Tomas Girdzijauskas – labiausiai ieškomas lektorius  lyga.lt  elektroninėje mokymų pardavimų sistemoje.

Andrius: Esu sužavėtas visa informacija ir organizuotumu to kas vyksta. Drįstu sakyti eruditiškai profesionalus požiūris ir atkaklumas siekiant sėkmingai įgyvendint šitą idėjų surinkimą, organizavimą ir įgyvendinimą. Iš laiškų matosi, kad įdedi daug darbo sistemindamas informaciją.

AnnE: apie Jus jau legendos sklando, kad esat neeilinis teologas…

Anonimas iš ask.fm: [noriu] Jums perduoti širdingą padėką 🙂 už atsakymus. Mums čia kaip nemokamas Žinių bankas 🙂 Jūsų perduodamos žinios parodo Kryptį arba net užveda ant teisingo Kelio…AČIŪ !

Anonimas: Išgyvenome šeimoje gilią krizę. Vos neišsituokėme. Jūsų pagalba atradome vienas kitą iš naujo. Susilaukėme trečio vaiko

Anonimas: Jei parodytum savo (tikruosius) įkainius – jų metų darbo neužtektų už tavo vieną dieną.

Anonimas: žinai, tau ačiū sakau už temas, kurias tu pasakoji, rašai. Vienas aspektas, tau gal bus įdomus: vis paskaitydavau apie pavydą, smerkimą ir pan. Ir kai tai skaitydavau, tai tai manęs nekabino, mąsčiau, kad gal čia ir niekus parašai BET dabar dirbau su stipria programa su savimi kur pradėjo man iškeldineti mano pavydą ir pradėjau jausti fiziškai, kaip įsijungęs pavydas blokuoja energijas. kuriama jėga IR suvokiau, kad skaitydamas tai tavo tekstuose ir nejausdamas, nesuvokdamas, nesuvokiau dėl paprastos priežasties: kai žuvis yra vandenyje, ji negali suprasti, kad ji vandenyje. Tik ištraukta į krantą suvokia, kas ta vandens terpė. Tai kai žmogus yra pavydo būsenoje ir kitų neigiamų emocijų ir nera buves švariose sąmonės/energijų būsenose, yra sunkiai įmanoma pajausti pavydą, pamatyti save iš šono….. tai kai kas sako, kad nejaučia pavydo, tai tiesiog nemato, kad jis tame . Tomai, ačiū už tavo daromą darbą. Iki manęs prisibeldė šis suvokimas per kokius 3-4 metus…. va dabar galvoju, ko tau aš pavydžiu Tomai, ko tau galima pavydėt? noriu tai pratrinti energo informaciniam lauke, nes realiai tai pavydžiu gal išprusimo visapusiško..

Anonimė: Dažnai skaitau Jūsų, Tomai, atsakymus. Išminties lobynai! Labai daug ką pritaikau savo gyvenime.

Anonimė: Norėčiau padėkoti už šį patarimą, kurį paskelbėte 2012 rugsėjo 22d. Jo dėka atsirado mūsų trečiasis vaikelis – dukrytė 🙂 Labai ilgai galvojome, kad norėtumėme trečiojo vaiko, bet “smegenys neleido”. O perskaičius šį jūsų “postą” visos abejonės išnyko, vyras irgi sutiko. Su mažylės gimimu pastebimai pagerėjo mūsų su vyru santykiai, tapo šiltesni. Mes vienas kitam esam dėmesingesni. Jūsų postas: via Tomas Girdzijauskas -Jaunų moterų požiūris, kad vienas vaikas su gyvenimo kokybe yra geriau nei 10 vaikų taisytinas. Iš tikrųjų vaikui reikia: A) visų svarbiausia – šiltų santykių tarp tėvų,  B) daug broliukų ir sesučių. C) mokymo kaip gyventi visą likusį gyvenimą kai vaikas paliks tėvų namus, o ne daiktų.

Anonympus from Quora: Thanks Tomas…your answer was really very helpful.

Antanas Sakalauskas. CRM konsultanta. OptimusCRM: Tomo seminare apie “aukso gyslą” puikiai apžvelgiami nekintantys principai, susiję su pinigais ir jų didinimu. 

Apa Ju: stengiuosi nuolat kažko išmokti iš didesnių žmonių. Jūs – sektinas pavyzdys!

Artūras D Jūsų seminarus teko matyti internete taip pat girdėjau audio failus, jie man paliko labai didelį įspūdį ir noriu padėkoti už Jūsų fundamentalias tiesas.

Arturas Gobys.: Nedaug kas gali aprėpti tokius informacijos srautus kaip Jūs. 2011.11.24

Arūnas D.: Jūs turite auditoriją klausytojų ir darote gana didelę įtaką.

Arvy’das Kizevičius: Tomai, esi šaunuolis!

Asta R: Ačiū kad esate ir dalintės žiniomis ir savo patirtimi! Man didelė garbė jus pažinti ir mokytis iš jūsų!

Asta S: labai norėtųsi šnektelt su protingu Žmogum.

Audra Audrutė: Ivairūs jūsų pasisakymai kaip praregėjimas būna.

Audrė K.  Taip, Tomui esu labai dėkinga už pokyčius savame gyvenime!

Augustinas: Jūs įdomus žmogus. Panašu, kad tai ko imatės labai atsakingai į tai gilinatės. Mūsų bendras bruožas ieškoti atsakymo, kuris yra grynuolis. Kapstyti ir žvelgti giliau.

Aurimas ir Rūta: Sveiki, norime labai Jums padėkoti už puikų seminarą ir gautas naujas žinias, mums jos pasirodė labai vertingos ir įdomios!!! Seminaro metu minėjote, kad laukiate grįžtamojo ryšio, tad, mūsų nuomone, seminarai būtų daug efektyvesni ir labiau darantys įtaką, jei pateiktumėte daugiau asmeninės patirties: kaip Jūsų sukauptos ir pritaikytos žinios pakeitė Jūsų gyvenimą arba/ir, kaip šios žinios paveikė kitus žmones, kaip jų pagalba buvo išspręstos atitinkamos situacijos ar problemos. Ačiū už Jūsų brangų laiką ir linkime, kad Jūsų sukauptos žinios neštų laimę ir džiaugsmą tiek į Jūsų, tiek ir į Jūsų auditorijos namus!

Aušra Mūza: Tikrai rekomenduoju! Buvau ne viename Tomo seminare, klausiau labai daug jo mokymų ir galiu pasakyti, kad tai giliausios žinios. Tomas tikras eruditas ir išmintingas savo srities ekspertas

Beatričė: “Esu dėkinga už nepaprastas žinias. Jaučiu, kad vedate i priekį.”

Birutė Jakučionytė:

Pirmas atsiliepimas: Mums užteko vieno Jūsų seminaro, kad ketvirtas vaikas atsirastų. Tai kada bus vėl Lietuvoje toks? Gal po jo pora vaikų atsirastų ir tai jau šis tas.Antras atsiliepimas – ilga versija.

Trеčias atsiliepimas: Tomas yra vienas iškiliausių, palikusių ryškiausią įspaudą Mokytojų ne tik asmeniniam gyvenime, bet ir šių dienų Lietuvoje. Prieš gerą dešimtmetį apsilankę su vyru jo seminare poroms, nusprendėm, kad mūsų šeimai reikia dar vieno, ketvirto vaiko. Man tas Valentino dienos seminaras iš esmės pakeitė gyvenimo kokybę. Esu buvus ir klausius daug sąmoningumo vedlių, mokytojų Lietuvoje ir užsienyje, tačiau Tomas išsiskiria savo gyliu, žiniomis, erudicija. Vadinu jį Lietuvos eruditu ir tikrai jis vertas tokio vardo. Esu be galo jam dėkinga už visus savo gyvenimo pokyčius, už išmintį, kurią iš jo gavau. Esu palaiminta savo gyvenimo kelyje sutikus tokį Mokytoją. Dažnai žiūrėdama į savo jaunėlį Teodorą, kuris atnešė į mano gyvenimą labai daug džiaugsmo ir meilės, vis prisimenu jo atsiradimo istoriją – Tomas tai lemtingai įtakojo.

Brigita B: Labai labai ačiū už Jūsų veiklą. Pasidarė daug lengviau gyventi, sekant Jūsų surinktomis ir akcentuojamomis gairėmis. Tai giliausios ir įdomiausios žinios, teikiančios gyvenimui prasmę. Sėkmės ir iki pasimatymo artimiausiose Jūsų paskaitose. “

D.M.: Esu begalo sužavėtas ir sujaudintas seminaru (vyrams). Žinau, kad visos temos yra labai svarbios, tačiau labiausiai sudomino pirmoji, apie autoritetą, strategiją, išmintį, nes gal mažiausiai apie šitą sritį domėjausi, o gal vienaip ar kitaip yra prislopintos šios ištakos. Toks jausmas, kad vakar man buvo sužadinta gija.

D.V.Z.: Sveiki, susidomėjau Delfi interviu [Jei berniukus Lietuvoje mokytų vyrai, vyrų savižudybių problema išnyktų] (jis sukėlė sumaištį mano galvoje, gal daugiau teigiama prasme – smegenų mankšta). Net nebaigusi vieno teksto, puoliau ieškoti, ką dar galėsiu paskaityti, kas “jis” toks:) ir svarbiausia (man) – ar jis pats turi šeimą! Jau tekste apie lektorių radau atsakymą. Komentare atkreipiau dėmesį “per nelengvą patirtį”. Tad…tiesiog… kilo noras parašyti: ačiū, Tomai, kad esi. Sėkmės. Dabar einu skaityt visų atsiverstų tekstų:)

Dainora Jūsų patarimai yra aukso vertės.

Daiva A. esate drąsus ir savo nuomonę nebijote išsakyti, juo lab kai kalba eina apie vyrų ir moterų tarpusavio santykius.

Daiva Puskarienė. O aš gyvenu laiminga su vyru Tomo mokymų dėka.

Daiva Kuršė Jūs pas nuostabiausias lektorius kurį buvau sutikusi. Jums nėra lygių. Jūsų paskaitos nerelios! Tokie žmonės man patinka! Kad siekia dar geresnė ,,versijos” tokia pati ir aš! Jaučiasi iš jūsų paskaitų – kad nestovit vietoj… todėl ir sakau – nerealu ką girdžiu iš Jūsų

Dalia Fatum: Sveiki, Tomai, Jūsų išskirtiniai gebėjimai tiksliai ir teisingai pastebėti esmę nepaprastai žavingi, tik jeigu galimybės/tikimybės sėkmė yra apie 1:10, tiesiog verčia susimąstyti, ar verta…kai jau pusė amžiaus nugyventa, tikriausiai tai nukrenta iki 1:100… Ačiū Jums, kad esate, kad dalinatės. 

Dalia L.: Ačiū už nerealiai įdomų seminarą (2009.11.28d. Vyrų moterų santykių ABC).

Dalia V.: Rasti išmintingą žmogu yra sudėtinga ir dar, kad būtų atviras. Likau patenkinta jūsų atsakymu (konsultacijoje).

Dalia Sveiki. Norėčiau būti kiekviename Jūsų seminare, tačiau nesu vilnietė. Būtų labai gerai gauti Jūsų seminarų įrašus. Manau to norėtų ir daugybė kitų žmonių. Pagalvokite, kaip tai galėtumėte padaryti. Juk reikia tik pradėti mąstyti ir mintys pildosi…Dėkui ir lauksime Jūsų mums palankaus sprendimo. Sėkmės Jums… su pagarba

Darius  Pajudėk: Bet svarbiausia, ko siekia šitas žmogus – tai sveikesnė Lietuvos visuomenė. Ir dirba jis visuose lygiuose. Dėl to didžiulė pagarba jam!

Darius Š. Šitas žmogus kažką supranta apie gyvenimą.

Darius A. Tomai Jonai, Jūsų švietėjiškas darbas yra labai svarbus. Viskas jau keičiasi – lėtai, pavėluotai, bet keičiasi, ir prie to tikrai daug prisidedate vienasmeniškai, tai geriausias pavyzdys kaip ir vienas žmogus pasišventęs kilniam reikalui gali telkti Tautą sunkiausiu metu. Jūs turite įžvalgą ir matymą ir praeities ir ateities, o ir aukojatės tam kryptingai, tokių autoritetų kolkas nematyti aplink daugiau. Tad viltys į Jus. Lietuvių šiandieninė nelaimė, kad neturime tokių žmonių kokie buvo Kudirka ar Basanavičius prieš šimtą metų.

Deividas P. Labai geri jūsų seminarai!

Dendefeareern-tool 2010.05.18: labai idomu, ačiū. Sužinojau daug svarbių atsakymų.

Diana Strakšaitė: Superinis patarimas (pažinčių klausimu). 20230318

Dianadaug Labai patiko seminaras, įvykęs šių metų (2010) gruodžio 12d. Ačiū!

Dovilė: 2011 dalyvavau jūsų rengiamame seminare apie porų santykius. Ir dabar praėjus tiek laiko norėčiau jums padėkoti už jūsų mintis. Po seminaro mano požiūris į šeimą pasikeitė 180laipsnių ir dabar šeimoje taikome jūsų patarimus. Ypač didelę įtaką padarė du patarimai.

  • 1) jaunoms šeimoms nereikia žengti dvieju žingsnių atgal ir gyventi prastai šiandien, tam kad vėliau galėtų gyventi geriau.
  • 2) vaikų gimdymui nereikia laukti kažkokių įpatingų sąlygų. Nuotabūs patarimai, kurie mūsų gyvenimą padarė daug spalvingesniu:) ačiū jums už jūsų darbą!

Dovydas Vilimas: Оpa, nežinojau, kad lietuvišką Jordan Peterson turim, kuris irgi pardavinėja “Mokymus”, nais!

E913: Labai geras webinaras (apie vyrus). Jau moterims apie vyrus buvo geras, o šitas irgi super. Pasirodo kiek mes nežinome apie save, ir kaip savęs neugdome.

Edita: 2007 m. spalio 14 d. Lyga.lt Tai nuostabiausia, ką pastaruoju metu teko išgirsti. Jo tikrai verta klausytis!

Egidija Jūsų veikla mane kaip jauną ir siekiančią kur kas daugiau nei to, kuo gyvena nemaža dalis (jei ne dauguma) dabartinės jaunosios visuomenės – taip žavi. Visada, kada turiu galimybę žiūriu Jūsų skaitomus web seminarus, skaitau straipsnius. Išties galvoju, kad jauniems žmonėms tai, ko mokote, galėtų padėti geriau suprasti save, juos supančią aplinką, kitus žmones, padėtų tinkamai “augti”.

Egidijus G: Ačiū už šiandieninę paskaitą. Buvo naudinga.

Eglė: Sklando geri atsiliepimai apie jus.

Evelina Tamulaitienė, JCI Kaunas verslo kontaktu vakaro organizator JCI Kaunas vardu, norėčiau padėkoti lektoriui Tomui Girdzijauskui už temos “Aukso gysla” verslo kontaktų vakare Kauno pilyje skaitymą. Tomas buvo vakaro temos idėjos autorius. Tema labai tiko prie istorines renginio vietos – Kauno pilies. Renginio dalyvius sužavėjo Tomo atskleistos paslaptys – aukso gyslos beieškant. Tikimės ateityje dar bus progų susitikti su Tomu ir išgirsti jo intriguojančių pasakojimų apie mus supantį pasaulį. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju Tomui!”

Fotografas. Tomas – jau gyva legenda.

G.J.: Tomai, žaviuosi tavimi ir tavo informacija. Ji daug prisidėjo prie mano asmeninės brandos.

Gedas: Tiesa, labai dėkui už Jūsų indėlį ir perteikiamas žinias. Visada stengiuosi pasiskaityti, paklausyti, esu dalyvavęs ir jūsų seminaruose. Rezultatas- esu ant santuokos slenksčio. Didelis Dėkui.

Gediminas Č: Tomo klausimai visada verčia gerai pagalvoti ir iš naujo apmąstyti svarbius būties aspektus.

Gediminas M: Kai Tomas kalba – tai kalba aiškiai ir koncentruotai, o kai klauso – tai labai įdėmiai ir išklausęs ne naudojasi proga vėl teigti savo nuomonę, bet matosi, kad pagavo esmę ir neiškraipo pašnekovo minties

Giedrė Ančiulytė: Laba diena, tiesiog sužavėta jūsų proto ir intelekto išlavinimu ir raiška, nuostabu. Labai retas atvejis. Savo fizionomija primenate Vydūną. Mąstymu – gilų vidinį pasaulį turintį išminčių. Turėtų būti nelengva gyventi šiandieninėje realybėje. O gal kaip tik, kuo sunkiau – tuo geriau? Esu tiesiog sužavėta…Pagarbiai – Giedrė

Giedrius: Labai dėkoju už visą informaciją, kuria dalinatės. Metinės (WP) prenumeratos straipsniuose pateikta informacija yra labai aiški ir lengvai suprantama.

Giedrius S.: Ačiū, Tomai, už puikią svetainę (girdzijauskas.com), begalę naudingos informacijos ir patarimų. Pagarbiai.

Gytė: Esu nusipirkusi visus Jūsų webinarus. Labai patiko ,,Žodžių galia,, (Labai pasitaisė santykai su mama ir kitais žmonėmis ,kai pradėjau labai galvoti ką kalbu.) ,,Pasitikėjimas savimi,,(Pasisekė išlaikyti b kategor. teises ,iš pirmo karto ,kas anksčiau atrodė nerealu ,sakė ,kad esu labai negabi ,jau per sena (41 m.).Labai įsiminė frazė :,,jeigu kas nors sako ,kad ko nors negali padaryt ,tai su tuo žmogum negali ,bet iš tikrųju gali ,bet su kitu žmogumi,, ,tuo ir pasinaudojau šiuo atveju.) Daugeliu Jūsų patarimų naudojuosi ,skaitydama atsakymus į kitų žmonių užduotus klausimus ,daug ką pritaikau sau. Labai patinka ,kad Jūsų pateikta informacija yra surinkta iš daugelio šaltinių. Ačiū už viską 🙂

Gytė: Jūsų pateikiama informacija labai naudinga, pasinaudojau kai kuriais patarimais ir iš tikrųjų pradėjo keistis gyvenimas į teigiamą pusę. Sėkmės visuose realybės lygmenyse!

Goda B.: Peržiūrėjusi seminarus: “Moterims apie vyrus” ir “Moterų ir vyrų bendravimo ABC” gavau neišsenkančią įkvėpimo “dozę” dar labiau puoselėti santykius ir juos branginti bei saugoti. Esu labai dėkinga, kad T.Girdzijauskas ne tik veda seminarus, bet ir suteikia tokią galimybę – konsultaciją, kurios metu į visus iškilusius klausimus atsakė labai išsamiai, paaiškindamas kiekvieną iškilusį klausimą. Ačiū Jums!

Gražina N.Nuostabus seminaras. T.Girdzijauskas- tai žmogus, kuris žino ką kalba ir informaciją pateikia aiškiai. Po šio seminaro ir vidinių apmąstymų pradėjau keisti savo veiksmus, kurie pradeda grąžinti santarvę į šeimą. AČIŪ-

Tomas – puikus įmonių guru, išklausius ciklą jo paskaitų puikiai galima rasti raktus konfliktų sprendimui ir valdyti emocijas.- Grigaravičius Rimantas, “Baldų Rojus” generalinis direktorius.

Ieva: Nuostabus, išprusęs, įdomus ir žinantis ką kalba žmogus, sutiktas visiškai atsitiktinai ir kuris davė peno mąstymui ilgam laikui į priekį. Ačiū!

Ieva L.: jums esu dėkinga už išsaugotą šeimą.

Ignas Bakiejus: Toks didis žmogus, mokytojas, mentorius.

iGrow mokymų 2023 dalyvė-1: ištaškėte smegenis.

iGrow mokymų 2023 dalyvė-2: buvo tokių wow atradimų iš praktinio gyvenimo – o čia tai, o va čia – tai.

Ilona Viz: jūsų seminarai fantastiški, kažkada klausiau tai labai patiko. Tikrai verti dėmesio, ačiū, kad esate, nes tai ka jūs mokote yra labai svarbu žinoti, tai gyvenimo mokykla.

Inesa: “Bendrai vertinu labai teigiamai, džiaugiuosi, kad išties atsirado tokie seminarai ir žmonės, kurie juos veda. Manau šias žinias reikėtų pradėti dėstyti jau mokykloje ! Aš asmeniškai sužinojau tokių dalykų, kurie galima sakyti – atvėrė akis ir labai noriu pastudijuoti giliau. Ačiū labai.”

Ingrida Z.: Aš buvau tame seminare (moterims),labai patiko. Žinoti labai svarbu,kad suprastume vieni kitus,kad pažintumėm antrą pusę. Labai įdomu. Ačiū Tomui

Irena R.: BLAGODARIU…prieš kelis metus jus išgirdau pirmą, kartą, per radiją, ,važiuodama automobilyje…niekad to nepamiršiu…kalbėjote iš sielos iš širdies…gavau tuo metu žinias, kurių, labiausiai reikėjo…malonu, kad galiu jums padėkot ir palinkėt sėkmės…jūsų, darbas taip reikalingas žmonėms…:)))

Jana: Labai patiko jūsų 2011 01 15 d. seminaras. Ačiū.

Jolanta Mockaitienė, JCI Kaunas: Patinka Tomo tolerancija, sugebėjimas išklausyti ir palaikyti diskusijų dalyvius. Maloniai nustebino jo interesų platumas, sugebėjimas rasti priežasties ir pasekmės ryšius, atsidavimas jį dominantiems dalykams ir geranoriškas troškimas tai perteikti kitiems.”  

Jolanta Pavardenė Neabejotino asmeninio žavesio ir įdirbio dėka Jūs aprėpiate didžiulę auditoriją.

Jolanta S.: labai įdomus jūsų požiūris į daugelį dalykų, tiesiog Jūs paskatinat pažvelgt į reiškinius visai netikėtu rakursu ir Jūsų klausimai, regis paprasti, bet provokuoja padaryt reviziją savo nuostatose ir požiūriuose.

Jolita: “Dėkoju už pamoką. Poveikis neįtikėtinas! Informacija aktuali absoliučiai visoms moterims. Linkiu visiems pajusti fundamentaliųjų tiesų žinojimo naudą ir siekti gyvenimo kokybės”

Joniškio rajono ( Viešųjų ryšių skyriaus informacija) savivaldybės administracijos darbuotojai dalyvavo seminare, kurį vedė lektorius, eruditas Tomas Jonas Girdzijauskas. Gausiai susirinkusiems valstybės tarnautojams buvo skaitoma paskaita apie asmeninio gyvenimo vadybą, konfliktų valdymą, problemų sprendimą, politiką ir kitus gyvenimo aspektus. Tokį profesionalų lektorių Joniškio rajono savivaldybė kvietėsi pirmą kartą, tačiau ateityje planuoja surengti dar vieną seminarą, kurį vestų T. J. Girdzijauskas.

Juozas, Kauno Diena skaitytojas: tikrai ieškosiu atsakymo – Tomas Girdzijauskas – vienas didžiausių eruditų šio meto Lietuvoje, prilygstantis Maceinai ir Šalkauskiui. Jo žodis yra tikras ir teisingas.

Jūratė: “Norėjau padėkoti, už tikrai mano atžvilgiu gerai paruošta ir suorganizuotą seminarą (Pinigų psichologija), iš jo gavau nemažai atsakymų, kuriuos pati sau atradau narpliodamasi savyje. O šiame seminare gavau patvirtinimus. Tikiuosi,kad nepaskutinį kartą susitinkame panašiame seminare. Ačiū dar kartą.” 

Jūratė “Pranešėjas laikosi išvardintų punktų(6-18), todėl jo pranešimas yra labai įtikinamas ir įdomus dar tuo, kad pateiktas kitu kampu nei tikėjausi. Nors pinigai buvo seminaro (Pinigų psichologija) temos sukimosi ašis, viskas buvo sutelkta daugiau į patį asmenį. Labai patenkinta, kad čia atėjau Ačiū.”

Jūratė G.: Dėkoju už nuostabią veiklą. Jūs mum duodat pačias vertingiausias gyvenimo pamokas!

Jurga Sakalauskaitė UAB “LITfas” Marketingo skyriaus vadovė: Tomo seminarai – visada netradicinis požiūris, netikėtas temų pateikimas, nelauktos sąsajos, vertingos įžvalgos. Klausantis Tomo paskaitų, dažnai klausiu savęs – kaip ir kada šitas jaunas žmogus spėjo sukaupti tokį unikalių, neišsenkančių žinių bagažą?! Kokį klausimą bepaliestum, kaip giliai į diskutuojamą temą be-panirtum, pasirodo, kad Tomas tuo jau domėjosi, studijavo, analizavo. Nepaprastai savitas Tomo stilius. Jis prikausto auditorijos dėmesį ir be dabar taip tarp lektorių madingų šou elementų ir triukų. Autentiškas ir nuoširdus, gerbia kiekvieną klausytoją, net ir į kvailiausią klausimą atsako be ironijos ar pašaipos. Žavi didžiulė Tomo pagarba auditorijai ir akivaizdus troškimas dalintis, įkvėpti, padėti.

Jurgita: ačiū Jums. Buvo nuostabi pamoka.

K.S. : Po susisiekimo su jumis, viską labai rimtai apšnekėjome ir nusprendėme, kad dėsim visas pastangas, kad pakeisti bendravimą. Viskas labai pasitaisė, dabar esame susižadėję, planuojame vestuves. Stengiamės vadovautis jūsų mokymais ir teikti vienas kitam tik malonumą. Kuo toliau tuo viskas geriau ir su kiekviena diena vis maloniau rūpintis būsimu vyru, jam padėti ir palaikyti. O ne reikšti priekaištus ar reikalavimus, o aš tai kartais tikrai darydavau ir matau savo klaidą. Dabar prieinu prie dalykų kurių jis nepadarė – kitaip, jog neatrodytų, kad spaudžiu jį.  Jis taip pat labiau pasitempė, stengiasi padėti ir namie. Pastoviai dovanoja gėles,  nebenori gerti tiek kiek anksčiau per visokius ‘balius’. Daugiau laiko leidžiame drauge.  Ačiū už Jūsų pagalba!

Kanadietė Kai pirmą kartą į rankas pakliuvo diskai su seminaru apie sėkmingus santykius buvau labai nustebinta kaip tiksliai, konkrečiai ir teisingai pateiktos pagrindinės gairės. Sužavėjo konkretumas, nuoseklumas, medžiagos pateikimas. Esu viena didžiausių Tomo gerbėju. Tikiu, kad apie šį žmogų kalbės ne tik Lietuvoje!

Kristina Kupryte Dėkojame Tomui už puikius seminarus Šiauliuose. Jūs ne tik tikras žynys, bet taip pat žinių perdavimo publikai genijus. Ir dar – tikrojo žmogiškumo pavyzdys 🙂 Pagarba.

Kristina V., apie temą “Tapk turtingu iš lėto arba pinigų psichologija”: Norėjau padėkoti už puikų seminarą. Kad sugebėjote prikaustyti visoms 8 val. nepaisant, kad yra sekmadienis.

Kursų moterims ir vyrams klausytoja Dovilė P. Labai įdomi tema (žodžio galia) ir pats seminaras.

Kursų moterims ir vyrams klausytoja Ieva Z. Ech.. kaip gaila, kad laikas netinkamas… 🙁 Tiek gražių / gerų atsiliepimų apie lektorių. Gerų įspūdžių visiems!

Kursų moterims ir vyrams klausytojai: “Lektorius Tomas Girdzijauskas turi sukaupęs didelį patirties ir žinių bagažą. Remdamasis savo erudicija objektyviai gina/komentuoja klausytojų komentarus ir pastebėjimus.”

Kursų moterims ir vyrams klausytojai: “Paskaita naudinga, nes kalbama apie tai, kas svarbiausia (pats ne visada taip aiškiai sau pasakau).”

Kursų moterims ir vyrams klausytojai: “Taip patiko. Atrodo daug žinai, bet paklausęs Tomo susistemintos informacijos, tos žinios įguana naują prasmę ir kryptį.”

Kursų moterims ir vyrams klausytojai: “Lektorius gyvena tuo, ką kalba ir tai įtikinama. Puikiai įvaldytas oratorystės menas. Gilios žinios.

Kursų moterims ir vyrams klausytojai: Patiko dėl to, kad mano šeima panašioj situacijoj gyvena. Manau, kad šioj paskaitoj gavau sau ko trūksta dar mano šeimoje”.

Kursų moterims ir vyrams klausytoja Jolita S. Dėkoju už vakarykštę pamoką (Vakarinis kursas moterims). Poveikis neįtikėtinas! Informacija aktuali absoliučiai visoms moterims. Linkiu visiems pajusti fundamentaliųjų tiesų žinojimo naudą ir siekti gyvenimo kokybės. Linkėjimai. Iki kitų susitikimų!

Laura (webinaras apie pažintis 2011.11.10): ačiū jum, labai malonu klausyt žmogaus, kuris turi tokį daugiakampį suvokimą

Laura: Pati esu buvusi ir likau labai patenkinta p. Girdzijausko paskaita „Moterims apie vyrus“ – nors praėjo keleri metai, vis dar jaučiu naudingas šios paskaitos pasekmes savo asmeniniam gyvenimui.

Laura B.: tu esi nuostabus kompanjonas.

Laura Vyšn. Jūs labai protingas vyras,manau moterį susirast turėjot einšteiną.

Laurynas Aukšto lygio seminaras (Pinigų psichologija), kompetentingas pranešėjas.”

Laurynas M: “Lūžinis seminaras“ – (Vyrams apie moteris ir save. Hotel Kaunas 2016)

Lina Jankauskaitė Aš jus seniai stebiu FB srityje ir Jūsų atradimai ir kelias daro įspūdį. Nuoširdžiai sakau – man jūs pralenkęs laiką žmogus, šių dienų Vydūnas. 2020 09 iš Patreon

Lina K.Besiklausant seminaro, tikrai buvo vietų, kur puoliau nesutikti. Bet vis grįždama mintimis prie lektoriaus pasakytų teiginių, supratau, kad buvau nuklydusi visai ne į tą kelią…-

Lina: Ačiū Jums. Džiugu, kad atiduodate daugiau savo laiko, nei sutarta

Linas: Žiūrėjau per “Yra kaip yra / LNK” kai Girdzijauskas kalbėjo. Galiu pasakyt, kad buvo įdomiausias žmogus visoje studijoje. Erzino kai kiti perdėtai emocionaliai pertraukinėjo jį, nes mintys išsakytos apie vyrų ir moterų santykius labai patiko.

Liudas: prieš metus laiko Jūs skaitėte paskaitas ministerijos darbuotojams sodyboje. Pripažinsiu, paskaitos buvo išties labai profesionalios ir paliko gilų įspudį.

Loreta V.: apie Jus ir Jūsų veiklas daug yra internete – niekas nesiginčytų dėl kompetencijos.

Vyrų klubas, Vilnius Vakaras-paskaita-diskusija “Vyrams apie moteris ir juos pačius” 2008.11.21: Duodu 9,5 balo- trūko pavyzdžių. O visa kita super. Man po 10 nesėkmingų vedybinių metų tai labai naudinga. Daug neišsiplečiant- grįžęs iš seminaro “ant karšto” papasakojau viską žmonai (paduotas pareiškimas skyryboms), akys pas ją pasidarė laaabai didelės…короче- antra para “полет нормальный” :)) manau Tomas išgelbėjo mano šeimą… P.S. Pačiam keista skaityti ką čia parašiau- nejau tik tiek trūko. 9 balai. Labai daug naujos ir naudingos informacijos, mažai kur teko girdėt tokį išsamų pasakojimą. O 10 balų bendrai paėmus už Šarūno ir Aurimo komentarus, kurie buvo labai laiku ir viska supaprastinantys. t.y. teorinės mintys paverčiamos į praktines.

Marius Jusčius po paskaitos Vyrams apie moteris ir save “Arbatos magija’ 20081121: Duodu 9,5 balo- trūko pavyzdžių. O visa kita super. Man po 10 nesėkmingų vedybinių metų tai labai naudinga. Daug neišsiplečiant- grįžes iš seminaro “ant karšto” papasakojau viską žmonai (paduotas pareiškimas skiryboms), akys pas ja pasidarė laaabai didelės…koroče- antra para “poliot normalnyj” :)) manau Tomas išgelbėjo mano šeimą… P.S. Pačiam keista skaityti ka čia parašiau- nejau tik tiek trūko.

Marius Plitnikas., Lietuva Ačiū už įdomų seminarą. Be turinio – turi gero oratoriaus dovana!

Martynas D: Mes labai geros nuomonės apie Tavo išmanymą, taktika ir strateginį mąstymą.

Martynas K. Pirmą kart dalyvavau Tomo seminare apie “Žodžio galią” ir vertinu jo profesionalumą aukščiausiu balu.

Marytė K.: kažkada lankiausi jūsų seminaruose – dėkosiu visą gyvenimą, nes man labai padėjo gyvenime.

Mergvakario dalyvė: norėjau labai padėkoti, kad skyrėte mums savo brangaus laiko ir neapsakomai vertingų žinių. Man labai patiko paskaita 🙂  žinios yra puikiausias penas sielai.  Dar kartą labai labai dėkoju! Pagarbiai, Lina. 2010.05.

Mindaugas: ačiū, kaip visada super!

Monika R., Palanga: Esu labai laiminga įsigijusi Jūsų audio knygą “Vyrų ir moterų bendravimo ABC”. Viskas išdėstyta taip puikiai, gilios įžvalgos. Tiesa, kuri atveria akis, ir iš tikro priverčia susimąstyti bei įkvepia keistis. Ačiū Jums! Linkiu ir toliau mus džiuginti, nes tai, ką darote Jūs yra be galo aktualu ir naudinga!

Monika Ragauskaitė: Ir toliau sėkmingai skleiskite žinias, nes Jūs savo darbu prisidedate prie sėkmingų šeimų kūrimo!

Moteris: Ačiū labai už webinarą (moterims apie vyrus ir save, http://www.webseminarai.lt 2012 sausio 12 Vilnius)! Lektoriaus T.Girdzijausko klausiausi sulaikius kvėpavimą – didžiulė skleidžiama šviesa, koncentruotos ir esminės žinios keičia mūsų likimus į gerąją pusę.

Neringa Danavičienė. Gerb.mokytojau,buvau keliuose Jūsų paskaitose. Likau sužavėta. Labai dėkinga už žinias,kurias gavau. Nuoširdus ačiū

Nijolė Č.B. Labai įdomus seminaras (žodžio galia)!

Nijolė G.: Vaikštau į įvairius seminarus. Tačiau šis žmogus mane pavergė. Tokios tiesos ir aiškumo jau seniai nebuvau pajutus. Antroji seminaro dalis- lyg santykių biblija.

Online 2009.12.28 suzinojau daug

P@y.com: Jūsų seminarai bei publikacijos – fantastiški!

Paulius D. iš seminaro Pasitikėjimas savimi: Nors dalyvavau šiame seminare pirmą kartą, man labai patiko, seminaras atitiko užsienio standartus, nes teko dalyvauti.

Paulius P. Nors buvo parašyta, kad seminaras moterims, tačiau nusprendžiau pažiūrėti, ką šis vyras pasakos joms. Peržiūrėjęs abi dalis supratau, kad ir aš atradau pakankamai daug reikalingos informacijos. T.Girdzijauskas priminė seniai pamirštas ir susimaišiusias vyro bei moters pareigas ir norus. Antrą kartą žiūrėjome kartu su žmona. Esame dėkingi.-

Povilas: Kuo toliau, tuo labiau vertinu tavo misiją rengiant tokius dokumentus, akumuliuojant idėjas ir ieškant sprendimų Lietuvai. Mane nuoširdžiai žavi tavo pastangos ir tavo pasiaukojimas.

Olimpo Kalnas  Tas protingas Diedas…labai ypač!

Qristine: ačiū už puikų seminarą KTU auloje (2010.04.07d. Kaip surasti savo mylimiausią profesiją?).

Ramunė M: Įdomois įvairios (Tomo webinarų) temos. Priežastis paprasta: Tomo seminarai, man dažniausiai būna kaip dulkių nuvalymas nuo to, ką jau žinau.

Ramunė Miš: Tomai, iš tavęs visada geros naujienos

Rasa Mikšytė Dulkienė: Pats protingiausias žmogus, kurį esu sutikusi!

Rasa B.: Noriu Jums padėkoti, kad savo mintimis ir patarimais padėjote man kitaip pažvelgti į vyrų ir moterų santykius, tai iš ties pagerimo mano ir vyro santykius bei palengvino gyvenimą.

Rasa, verslininkė: Norėjau Jums labai padėkoti už seminarą “Turtas ir krizė”. Tikrai patiko Jūsų požiūris į tai, sugebėjimas įtikinti žmones, priversti juos permąstyti vertybes, o kitiems tiesiog suprasti, kad tai ką jie daro – daro gerai. Mane tai nepaprastai sustiprino, nes šių dienų žiniasklaidoje, visur kitur mažai rašoma apie pozityvą ir jau buvau beveik pradėjusi abejoti savo sveiku protu. Žavėjausi Jūsų erudicija, visapusiškumu ir nuoseklumu. Jūsų tikėjimas tuo ką darote ir energija persiduoda. Skaičiau Jūsų Blog’a ir tai tarsi jūra, kuri yra be galo- iš puslapio į kitą, iš nuorodos į kitą ir t.t. Savo kolegoms pasakojau daug apie Jūsų seminarą ir visi nepaprastai džiaugėmės, kad nepaliekate Lietuvos, nesirenkate lyg ir lengvesnio kelio. Aš pati esu studijavusi Verslo informacijos vadybą, o po to magistraturą tarptautinę komunikaciją, galbūt todėl šiek tiek globalesnis požiūris man ir yra priimtinas labiau nei lokalus. Gyvenu ir Lietuvoje, ir užsienyje. Nuolat mokausi toliau pati. Žodžiu, ačiū Jums dar karta. Aš tikrai žinau, kad ir kitame seminare būtinai apsilankysiu net nepriklausomai nuo temos, nes juk svarbu lektoriaus asmenybė, o jau po to mes kiekvienas iš jo pasiimame tiek, kiek sugebame ir to, ko mums reikia. –  

Rasa: tai nuostabus eruditas, laikyčiau garbe, kad galėčiau su juo pabendrauti ir turėčiau galimybę pateikti Jam naujų idėjų. Esu vaikų globos namų socialinė pedagogė, tad turiu daug idėjų ir praktinių žinių, kaip pataisyti demografinę LIETUVOS padėtį.

Regimantas K. iš seminaro Pasitikėjimas savimi. Tęskite pradėtą darbą, švieskite žmones. Daug kam Jūs esate pirmasis langas į tokio senumo ir gylio žinias, išsivadavimas iš užstrigimo šiandieniniame triukšme.

Regina B: esate tas Tomas, kurio mintys apie vyrų ir moterų santykius galėtų būti “biblija“ jauniems žmonėms,

Renata V: žaviuosi Jūsų išmintingu žinių pateikimu, gyvenimo receptais

Rima Adolfienė: seniai, tikrai seniai, kažkokią laidą su p. Tomu žiūrėjau per TV apie tai, kaip poros santykių sėkmė priklauso nuo pažinties pirmo pokalbio, ką galima ir ko negalima kalbėti, ką reikia klausti, ką pasakyti apie save, kad labai svarbu partnerio tėvų nuomonė apie tave, žodžiu, nesu girdėjusi naudingesnės ir reikalingesnės informacijos apie kitos pusės paiešką, o labiausiai įstrigo kad jei nori surasti partnerį, turi pats jo ieškoti visais įmanomais būdais, kaip ieškotum pamestos piniginės su visais raktais nuo buto ir mašinos, su kortelėmis, pinigais ir t.t. Net rašiausi ant stalo gulinčio laikraščio, nors man tai ir nebuvo aktualu Facebook post

Rima K: Ačiū, kad esate !!! Jūsų paskaitos neįkainojamos!

Rimantė P. Labai patinka jo paskaitos, be jokių lyrinių nukrypimų.

Rimantas Jūs pažinčių procesą keliat į dar aukštesnį lygį. Jūs padedat susivokti, esu geram kely su jūsų pagalba. 

Rita L: Jūsų tyrimai apie santykius šiais laikais- yra neįkainojami ir labai reikalingi.

Rita Margarit: Jūsų dėka daug ką pakeičiau savo gyvenime. Ačiū !!!

Monika A:  aukso vertės straipsniai (tai apie šį tinklaraštį)

Roberta A. Linkiu Jums ir toliau taip puikiai motyvuoti aplinkinius!

Robertas Katilius 20211212: jūs palaikote visur, visada ir visus ir čia esate tuom  fenomenas iš tikrųjų

Robertas V. Sveikas gyvas,Tomai. Noriu išreikšti tau pagarbą, esi išties išmintingas ir unikalus žmogus.

Rokas: Teko matyt jus keliose laidose ir jūsų filosofija man padarė didelį įspūdį.

Rokas S: Ačiū, sėkmės jums ir kuo efektyvesnio darbo rezultato ilgalaikėje perspektyvoje linkiu jums, tikiu jūsų gabumais, todėl savaime tikiu, kad darbas bus atliktas bene nepriekaištingai

Rolandas Dapkus : Jūs į kelių minučių skaitymo tekstą sudėjot daugiau pilniau ir aiškiau visko, nei bet kuris psichologas į valandą kalbėjimo 🤝💥

Roma Macijauskaitė-Kesminiene (portalo Moteris.lt  vyriausioji redaktorė): Lankiausi keliuose jūsų seminaruose, kurie labai patiko 🙂 Buvau seminare, “Meile, geismas ir aistra” bei metų pabaigoje surengtoje apžvalginėje paskaitoje. Sau naudos gavau visuose seminaruose, ypač pirmąjame ir antrąjame. Mėgčiau dar nueiti į “Meilės/geismo/aistros” tęsini, jei toks būtų. Girdėjau itin gerų atsiliepimų apie emocijų valdymo paskaitą…

Rūta K. Pats geriausias kada nors mano sutiktas lektorius!

Rūta P: Pati esu skaičiusi nemažai knygų apie vyrų ir moterų santykius, bet nemeluodama pasakysiu, kad didžiausios įtakos man turėjo Jūsų CD (vyrų ir moterų santykių ABC) ir tai, ką vėliau išgirdau iš kitų mano gyvenimo mokytojų, kurie tai patvirtino.

Rūta: buvau Tomo seminare skirtame vyrų ir moterų santykiams. Nieko nuostabesnio nesu girdėjęs. Atrodo, šis žmogus nešiojasi visų išminčių žinojimą.

S.M.:  [dėkoju] už atsakymą į mano klausimą apie moters pagalbą-įkvėpimą vyrui. Ačiū Jums. Nė neįsivaizduojat. Apskritai, tai, ką darote, yra neįtikėtina. Neįkainojama dovana kiekvienam, kuris Jus suranda ir išdrįsta klausti. Per tuos mėnesius daug mąsčiau apie teisingą moters elgesį su vyru, kuriam neteko pažinti tėvo, kurį augino nerūpestinga motina, kuris nebuvo mokytas vyriškų pareigų.. Su vaikinu pastaruoju metu nemažai keliavome (kelionėse, kaip žinia, daug dalykų paaiškėja) ir supratau, kad visame kame esate teisus, tik visas tas tiesas praktiškai įgyvendinti yra didžiulis, ilgas ir labai sudėtingas darbas. Tarsi viso gyvenimo didžiausias, sudėtingiausias ir tuo pačiu NUOSTABIAUSIAS projektas- Laiminga Šeima. Supratau, kad išties nuo mano pačios elgesio LABAI priklauso ir vaikino elgesys, kad išties kantrumas, begalinis švelnumas, emocijų tvardymas, pasitikėjimas ir Tikėjimas daro stebuklus, kad ir kokie maži jie kartais pasirodytų. Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad su visais savo minusais, savo nežinojimu, savo pasimetimu, būtent šitas žmogus yra man pats brangiausias ir kiekviena Jo pastanga keistis stiprina šį tikėjimą (o Jis PRIPAŽĮSTA, NORI ir BANDO keistis, kas, mano manymu, yra svarbiausia).

Salomėja ir Vytautas gerb. Tomai, nuoširdžiai dėkojame už puikų seminarą kartu su žmona Salomėja. Jūsų perteiktos žinios patvirtino, kad gyvenime ir darbe elgėmės ir bendravome remdamiesi tikrosiomis vertybėmis ir tai mus dar labiau sustiprino. Jūsų žinių lobynas labai reikalingas absoliučiai visiems, kadangi tai yra fundamentalus dalykas gyvenimo ir žmonių santykių sampratai. Man dabar 52 metai, kai prieš 30 metų perskaičiau knygutę “Ant septynių kalvų”, tai graikų filosofų “aukso vidurio” taisyklių santraukos – tapo mano pagrindiniu moralės ir santykių kodeksu. Jūsų studijos yra labai gilios ir turi neapsakomai didelę vertę, manau tai jokiais skaičiais negalima apibrėžti. Didelės sėkmės Jums. Pagarbiai.

Saulius Stunžėnas Taikliai, Tomai. Vis labiau mane stebinate savo įžvalgų tikslumu ir gebėjimu didžiuliuose kiekiuose informacijos išrinkti tą, kuri yra arčiausiai tiesos. Atrodo tampate vienu iš geriausiu specialistu Lietuvoje, kalbančiu tomis abstrakčiomis, sudėtingomis, minkštomis temomis apie saviugdą ir savirealizaciją. Šaltinis FB post.

Simona: “Klausant seminaro gimė naujas… suvokimas, buvo pažadintas sąmoningumas, noras veikti, be galo daug naujų įžvalgų ,tad lauksiu kitų susitikimų ! “

Simonas T. dėl vienos jūsų paskaitos, kur paliko grandiozinį įspūdį ir įtakojo visą eilę esminių pasikeitimų mano bendravime su artimaisiais, draugais… Pykčio valdymas.

Skaistė G. Seminaras tikrai pavykęs ir įdomus. Žodžio galią abstrakčiai žino kiekvienas, bet taip išsamiai ir motyvuotai apie tai dar neteko girdėti. Ir nors tema gana paprasta, kai ką ir naujo sužinojau ir daugiau susimąsčiau, ko kasdieniniame gyvenime paprastai nesureikšminu. Ačiū, Tomai, lauksime naujų tavo pasisakymų aktualiausiomis gyvenimo temomis.

SL: tu esi fenomenas ir tu tai žinai. Tavo mintys kaip saldainiukai [aiškiai išreikštos, išgrynintos] nes išriša mintis.

Stasė Mickutė Gerb. Tomai, Žaviuosi Jumis, Jūsų puikia iškalba, seminarų temomis, kurios taip reikalingos šiandieninei visuomenei. Jūs esate nuo senų laikų man pažįstamas, stebiu Jūsų eleganciją ir elitiškumą, siejamą su bendravimo etikos ir etiketo žinojimu, bei dvasine praktika. Tai puiku. Sėkmės Jums.

Svečias 2009.11.09 Laba diena. Be galo smalsu ar šis seminaras (vyrų ir moterų santykių ABC)  bus organizuojamas Klaipėdos mieste?Klaipėdos regiono šeimos (poros) tikrai apsidžiaugtų. Nes pvz šs Nidos į Vln ar Panevežį atvykti net ir didžiausio noro vedini negalime, nėra galimybių.

Svečias 2010.07.29 Man patiko labai, parekomendavau draugams, pazintys 

Šarūnas Navickis. Sveiko proto psichologas – neįtikėtina retenybė, tačiau panašu, kad Tomas Jonas Girdzijauskas atveju kaip tik tokį turime! Čia pat turiu pastebėti, kad sveiko žmogaus mintys kaip taisyklė bematant sunervuoja ligonius, kurie savęs tokiais, žinoma, nelaiko

Šarūnas Navickis. Sveiko proto psichologas – neįtikėtina retenybė, tačiau panašu, kad Tomas Jonas Girdzijauskas atveju kaip tik tokį turime! Čia pat turiu pastebėti, kad sveiko žmogaus mintys kaip taisyklė bematant sunervuoja ligonius, kurie savęs tokiais, žinoma, nelaiko

Štarai: gyvenime nesutikome įdomesnio žmogaus.

Tadas: girdėjau apie tave tikrai gerų atsiliepimų, iš daugelio žmonių, kad esi vienas geriausių ir idomiausių seminarų vedėjų Lietuvoje.

Tadas MaciuleviciusTomai puikiai! Labai gerai sukonsoliduoji medžiaga! Vebinaras apie taupymo būdus 20181121

Tadas R.: man labai patinka jūsų klausimai – atsakymai, kuriuos randu jūsų facebooko istorijose, ačiū!

Taikomosios ezoterikos dirbtuvės FB: Nuoširdžiai rekomenduoju followinti šį didį mūsų laikų mokytoją. Buvau ne viename, ne dviejuose ir ne šešiuose Tomo seminaruose. Tai neeilinės inteligencijos ir erudicijos žmogus, gebantis ilgus metus kauptą patirtį perduoti greitai, lengvai, aiškiai ir patraukliai.
Jo seminarai apie žodžio galią yra dalykas, padėjęs man išties labai stipriai ir neįtikėtinai greitai pakeisti savo gyvenimo tėkmės kryptį – į kur kas šviesesnę, taikesnę, sąmoningesnę realybę.

Toma Vyšniauskienė. Dėkui, kad kalbat apie tai, už tai ką darote ir kokias žinutes skleidžiate. To labai trūksta.

Tomas K: Tomas Jonas – praktiškas ir svarbiausia labai sveiko proto teologas / psichologas ! Rekomenduoju

Tomas: mažai tokių žmonių pasaulyje yra, jūs skleidžiate tikrai svarbią informaciją.

Tomas. K iš Klaipėdos: Sveiki. Superinis straipsniukas Bernardinuose. Man jūs esate tikras atradimas.

Ugnė Skinderskė: Dėl medžiagos koncentracijos ir pateikimo seminare – taip, medžiaga buvo itin koncentruota ir itin nepagailėta grynųjų žinių kiekio prasme. Bent jau toks įspūdis susidarė. Jūsų seminaras labai išsiskyrė iš mano anksčiau lankytų. Gal taip pataikiau tik? Gali būti, patirtis menka 🙂 Paprastai būna vos pamėtyta naudingų žinių, o visa likusi dalis skirta įspūdžio sudarymui, kad žmogus negalvodamas ateitų dar ir dar ir dar kartą. Nori sužinoti, kas toliau? Ateik ir sužinosi 🙂 Su vyru po seminaro kalbėjom, kad labiau priminė labdarą. Ta prasme, kad daug daug grynų žinių, na, o kiek protas sugebėjo įsisavinti, čia jau individualiai turbūt 🙂 Arba įspūdis būtent buvo ir paslėptas tame, nežinau 🙂 Dar labai patiko, kad seminare buvo pateikta koncentruota esmė (kiek jos buvo galima perduoti per vieną dieną), o tada jau palikta vietos pasirinkimui. Jeigu domina kažkokia konkreti sritis, norisi gilintis labiau (aistra, vaikų auklėjimas ir pan.), renkiesi būtent tai, kas domina ir ateini į tą seminarą. O ne atvirkščiai – kad pamatytum, susidarytum bendrą vaizdą (kad ir labai labai abstraktų), pradžioje turi atlankyti seminarų ciklą numatytą. Dėl požiūrio keitimo – vėlgi neišvengiamai keiti požiūrį, jeigu sugebi susitvarkyti su ‘atmetimu’ savyje. Nesakau, kad susidėliojo man viskas, turbūt tik eigoj gyvenimo susidėlios, šito nežinau. Klausimu kilo daug, bet dabar net suformuluoti tinkamai dar nesugebėčiau. Apsikroviau knygomis, bandysiu gilintis ir žiūrėti. Labai domina vaikų auklėjimas (vaikų dar neturim) ir ne tik, be abejo. Na, bet kokiu atveju, norisi pasakyti ačiū jums.

V.T. Man jūsų patarimai – kaip kartūs vaistai, kurie labai neskanūs, bet labai reikia

V.V.Landsbergis: Pozityvaus mąstymo propaguotojas […] Londone [dirbęs] Tomas Girdzijauskas savo „bloge“ rašo: „Lietuvio (emigranto) dilema: grįžti į Lietuvą – ten visi savi, bet labai konfliktiški… Išvyksti iš Lietuvos į platų pasaulį – ten visi svetimi. Bet daug labiau draugiški ir šilti.“ Šaltinis

Veronika J.: Gerb. T.Girdzijauskai, noriu Jums padėkoti už šį seminarą ir lauksiu naujų. Esu ne kartą iš draugų girdėjusi apie Jus. Tačiau tik dabar teko pamatyti Jūsų seminarą. Linkiu Jums kuo plačiau skleisti savo žinias ir telaimina Jus Dievas.

Vilma 1976 Tinder: Labai gerbiu tokius Žmones kaip Jūs.. Stengiatės padėti.

Viktorija B. Po konsultacijos ir seminarų ciklo “Santykių ABC. Moterims apie vyrus ir save” visos mano problemos buvo sėkmingai išspręstos.

VIP anonimas: žinai, tau ačiū sakau už temas, kurias tu pasakoji, rašai. Vienas aspektas, tau gal bus įdomus: vis paskaitydavau apie pavydą, smerkimą, ir pan.  ir kai tai skaitydavau, tai tai manęs nekabino, mąsčiau, kad gal čia ir niekus parašai, BET dabar dirbau su stipria programa su savimi kur pradėjo man iškeldinėti mano pavydą ir pradėjau jausti fiziškai, kaip įsijungęs pavydas blokuoja energijas, kuriamą jėgą IR suvokiau, kad skaitydamas tai tavo tekstuose ir nejausdamas, nesuvokdamas, nesuvokiau dėl paprastos priežasties: kai žuvis yra vandenyje, ji negali suprasti, kad ji vandenyje. Tik ištraukta į krantą suvokia, kas ta vandens terpė. Tai kai žmogus yra pavydo būsenoje ir kitų neigiamų emocijų ir nėra buvęs švariose sąmonės/energijų būsenose, yra sunkiai įmanoma pajausti pavydą, pamatyti save iš šono….. tai kai kas sako, kad nejaučia pavydo, tai tiesiog nemato, kad jis tame. Tomai, ačiū už tavo daromą darbą. Iki manęs prisibeldė šis suvokimas per kokius 3-4 metus….

Virginija Tamašauskienė: Pats geriausias lektorius Lietuvoje – labai rekomenduoju!

Virginija Tiesiog: Ačiū labai, Tomas Jonas Girdzijauskas, už svarbių žinių nesavanaudišką pasidalinimą, rūpinimasi šalies ateities gyventojų pasaulėžiūra, savijauta ir ieškojimą žinių jai pagerinti visiems Lietuvos žmonėms ir ne tik Lietuvos… Už nesavanaudišką triūsą dėl mūsų akiračio praplėtimo įvairiais gyvenimo klausimais.

Virginijus Dauzvardis: Vyru -moteru santykiu filtravime Tomas- geriausias lektorius

Vytautas B: Matot, vaikinas toks nieko, fotografė – puiki, o svarbiausia – (pažinčių porceso) konsultantas (Tomas Girdzijauskas)!

Vytautas Šapoka: Jūs esate puikus lektorius/mokytojas! Labai aiškiai ir rišliai sugebate kalbėti apie labai sudėtingas ir gilias temas, tikrai ne ką blogiau negu pats Petersonas, o gal net ir geriau.

Vytautas Šarauskas: Jūsų paskaitos labai gilios. Jūs tikras tyrinėtojas. Jūs kiekvieną situaciją ištyrinėjate iki dugno.

Vytenė Kurtinaityte: Wow, Tomas Jonas Girdzijauskas, tegaliu tarti AČIŪ!!! Esat vienas iš nedaugelio, kurį cituoju

webseminarai.lt: Pažink vieną geriausių šių dienų lektorių! Aktualios temos, gili analizė, praktiniai patarimai – kertiniai raktažodžiai, kurie apibūdina Tomą Girdzijauską. Visų dėmesį pritraukiantis lektorius, kuris kalba tiesiai ir šviesiai apie tai, kas svarbiausia, paliesdamas pamatines temas ir suprantamai jas paaiškindamas. Visa tai, ką privalome visi savyje atpažinti, pažadinti, išskleisti.

WEBseminarai.lt : Lektorius Tomas Girdzijauskas – populiariausias tarp lankytojų, abejingų nepaliekantis ir gyvenimus keičiantis į teisingą pusę. –

Žaneta.: Įžvalga apie vaikų/savęs ugdymą yra super super. Tai ką aš žinau iš įvairių autorių psichologijos srityje Tu pateikei labai labai tiksliai ir koncentruotai ir ta schema netgi man padejo susikonkretint. Dėkui Tau!

dublikatas atsiliepimu


Čia galėtų būti Jūsų reklama


2 komentarai apie “Atsiliepimai 2013-2023”

  1. Žiūrėjau per “Yra kaip yra” kai Girdzjauskas kalbėjo. Galiu pasakyt, kad buvo įdomiausias žmogus visoje studijoje. Erzino kai kiti perdėtai emocionaliai pertraukinėjo jį, nes mintys išsakytos apie vyrų ir moterų santykius labai patiko.

Leave a Reply

Scroll to Top
%d bloggers like this: