Įmonėms

Tomas konsultuoja organizacijų vadovus ir privačius asmenis įvairiausiais sudėtingais klausimais.

Vizijos, misijos ir vertybių nustatymo sesijos moderavimas organizacijoms strateginio planavimo metu. Pagalba vadovams išsigryninant ir aprašant svarbiausius įmonės “kompasus”, “saugiklius” ir “navigacijas”, įskaitant tikslus, uždavinius, strategijas, BPMN schemas bei kt. Kiekvienas vadovas turi šiuos elementus savo galvoje, tačiau jie būna neįsisąmoninti, neišgryninti, nesustiprinti, neišryškinti, neaiškūs ir galiausiai nežinomi jo kolektyvui ir neįveiksminti. Ilgąjame laikotarpyje būtent jie lemia organizacijos sėkmę.

Vadybos psichologija, vidinė komunikacija įmonėje, strateginė sesija ir kt.


Apie lektorių

Kreipkitės: tomas@girdzijauskas.com, +37062545261

Visi kontaktai


Temos įmonėms:

Rekomenduojamos arba top
 • Visų geriausių Tomo temų rinkinys 4VIP. Anksčiau buvusių uždarų mokymų juristams ir diplomatams tema. Asmenybės ugdymas, motyvacija, savikontrolė ir daug kitų temų – įdomiausi momentai viename rinkinyje. Visa medžiaga.
 • Vizijos, misijos (viso VMOSA) generavimas organizacijoms. Strateginio planavimo sesijos moderavimas: vizija, misija, vertybės, tikslai. Pagalba vadovams kuriant/nustatant įmonės viziją, misiją, vertybes, tikslus, uždavinius, strategijas ir kt. Daugiau info Visa medžiaga.
 • Savęs vadyba (Self management) remiantis Harvard Buiness Review ir kitais šaltiniais:
 • Kratologija, valdymas arba vadyba esminiai valdymo patarimai iš Artimųjų Rytų patirties bei visapusiško lyderio intuityvaus vadovavimo aspektai;
 • Naujoji motyvacija ir amžinasis įkvėpimas
Daugiau temų įmonėms (eiliškumas pagal ABC)
 • 50 supratimo vartų. Klasikinis “sprogstamasis” seminaras nuo kurio prasidėjo Tomo mokymai daug metų atgal. Apima daug asmeninio ir dalykinio gyvenimo valdymo aspektų. Seminarą užsakinėja stambių įmonių administracijos, vadovai.
 • Drąsa pradedantiesiems / nulinukams.
 • Kaip atrasti savo pašaukimą? Misijos arba savo „vietos po saule“ radimas;
 • Kūrybiškumas, kreatyvumas, idėjų generavimas;
 • Pasitikėjimas savimi arba savivertė
 • Pinigų psichologija
 • Prioritetinimas
 • Pykčio ir negatyvių emocijų valdymas. Kodėl tai gyvenimo uždavinys Nr.1 ?
 • Savęs pažinimas;
 • Sprendimų priėmimo metodai.
 • Supratimas ir išmintis;
 • Turnaround management praktinis procesas 1-2 stadijos.  Visa medžiaga.Vadyba.
 • Vidinio dialogo valdymas – beveik 100 technikų. 2-3 dienų seminaras.
 • Vyrų moterų santykiai (5 dalių teminis ciklas). Labiausiai plačios visuomenės perkamas seminaras. Kai kurios iš temų:
  • Vyrų ir moterų santykių ABC (pagrindai).
  • Moterims apie vyrus ir jas pačias
  • Vyrams apie moteris ir juos pačius
  • Vaikų auklėjimas
  • ir kt
 • Žodžių galia arba verbalinio komunikavimo paslaptys. Kalbėjimosi privačiame ir dalykiniame gyvenime aštriausi atvejai ir receptai.
Nebedaromi mokymai, bet gali būti atnaujinti

Pilnas temų sąrašas čia ir čia http://tinyurl.com/TJGseminaruSarasas


Facilitavimas

Visi seminarai turi FACILITUOJAMAS versijas su palydėjimu darant eilę kontrolinių susitikimų (2 mėnesius su 4val sesija kas savaitę ) progreso žingsnių stėbėjimui ir pagalbai. 2009.00 Eur (2400 Eur vertės) vienam įmonės darbuotojui (profesinių kompetencijų kėlimas) 750.00 Eur (896 Eur vertės) vienam privačiam asmeniui (asmeninių kompetencijų kėlimas)


ORIENTACINĖS PASLAUGŲ KAINOS

UŽSAKYTI MOKYMUS

KLAUSYTOJŲ ATSILIEPIMAI:

Paulius D. iš seminaro Pasitikėjimas savimi: Nors dalyvavau šiame seminare pirmą kartą, man labai patiko, seminaras atitiko užsienio standartus, nes teko dalyvauti.

Jūratė: “Norėjau padėkoti, už tikrai mano atžvilgiu gerai paruošta ir suorganizuotą seminarą (Pinigų psichologija), iš jo gavau nemažai atsakymų, kuriuos pati sau atradau narpliodamasi savyje. O šiame seminare gavau patvirtinimus. Tikiuosi,kad nepaskutinį kartą susitinkame panašiame seminare. Ačiū dar kartą.” 

Joniškio rajono ( Viešųjų ryšių skyriaus informacija) savivaldybės administracijos darbuotojai dalyvavo seminare, kurį vedė lektorius, eruditas Tomas Jonas Girdzijauskas. Gausiai susirinkusiems valstybės tarnautojams buvo skaitoma paskaita apie asmeninio gyvenimo vadybą, konfliktų valdymą, problemų sprendimą, politiką ir kitus gyvenimo aspektus. Tokį profesionalų lektorių Joniškio rajono savivaldybė kvietėsi pirmą kartą, tačiau ateityje planuoja surengti dar vieną seminarą, kurį vestų T. J. Girdzijauskas.

Rasa, verslininkė: Norėjau Jums labai padėkoti už seminarą “Turtas ir krizė”. Tikrai patiko Jūsų požiūris į tai, sugebėjimas įtikinti žmones, priversti juos permąstyti vertybes, o kitiems tiesiog suprasti, kad tai ką jie daro – daro gerai. Mane tai nepaprastai sustiprino, nes šių dienų žiniasklaidoje, visur kitur mažai rašoma apie pozityvą ir jau buvau beveik pradėjusi abejoti savo sveiku protu. Žavėjausi Jūsų erudicija, visapusiškumu ir nuoseklumu. Jūsų tikėjimas tuo ką darote ir energija persiduoda. Skaičiau Jūsų Blog’a ir tai tarsi jūra, kuri yra be galo- iš puslapio į kitą, iš nuorodos į kitą ir t.t. Savo kolegoms pasakojau daug apie Jūsų seminarą ir visi nepaprastai džiaugėmės, kad nepaliekate Lietuvos, nesirenkate lyg ir lengvesnio kelio. Aš pati esu studijavusi Verslo informacijos vadybą, o po to magistraturą tarptautinę komunikaciją, galbūt todėl šiek tiek globalesnis požiūris man ir yra priimtinas labiau nei lokalus. Gyvenu ir Lietuvoje, ir užsienyje. Nuolat mokausi toliau pati. Žodžiu, ačiū Jums dar karta. Aš tikrai žinau, kad ir kitame seminare būtinai apsilankysiu net nepriklausomai nuo temos, nes juk svarbu lektoriaus asmenybė, o jau po to mes kiekvienas iš jo pasiimame tiek, kiek sugebame ir to, ko mums reikia. –  

Andrius Terskovas, įmonės direktorius: Tomas Girdzijauskas – labiausiai ieškomas lektorius  lyga.lt  elektroninėje mokymų pardavimų sistemoje.

Jolanta Mockaitienė, JCI Kaunas: Patinka Tomo tolerancija, sugebėjimas išklausyti ir palaikyti diskusijų dalyvius. Maloniai nustebino jo interesų platumas, sugebėjimas rasti priežasties ir pasekmės ryšius, atsidavimas jį dominantiems dalykams ir geranoriškas troškimas tai perteikti kitiems.”  

Antanas Sakalauskas. CRM konsultanta. OptimusCRM: Tomo seminare apie aukso gyslą puikiai apžvelgiami nekintantys principai, susiję su pinigais ir jų didinimu. 

Jurga Sakalauskaitė UAB “LITfas” Marketingo skyriaus vadovė: Tomo seminarai – visada netradicinis požiūris, netikėtas temų pateikimas, nelauktos sąsajos, vertingos įžvalgos. Klausantis Tomo paskaitų, dažnai klausiu savęs – kaip ir kada šitas jaunas žmogus spėjo sukaupti tokį unikalių, neišsenkančių žinių bagažą?! Kokį klausimą bepaliestum, kaip giliai į diskutuojamą temą be-panirtum, pasirodo, kad Tomas tuo jau domėjosi, studijavo, analizavo. Nepaprastai savitas Tomo stilius. Jis prikausto auditorijos dėmesį ir be dabar taip tarp lektorių madingų šou elementų ir triukų. Autentiškas ir nuoširdus, gerbia kiekvieną klausytoją, net ir į kvailiausią klausimą atsako be ironijos ar pašaipos. Žavi didžiulė Tomo pagarba auditorijai ir akivaizdus troškimas dalintis, įkvėpti, padėti.

WEBseminarai.lt : Lektorius Tomas Girdzijauskas – populiariausias tarp lankytojų, abejingų nepaliekantis ir gyvenimus keičiantis į teisingą pusę. –

Tomas – puikus įmonių guru, išklausius ciklą jo paskaitų puikiai galima rasti raktus konfliktų sprendimui ir valdyti emocijas.- Grigaravičius Rimantas, “Baldų Rojus” generalinis direktorius.

Martynas K. Pirmą kart dalyvavau Tomo seminare apie “Žodžio galią” ir vertinu jo profesionalumą aukščiausiu balu.Leave a Reply

Scroll to Top
%d bloggers like this: