peršalimo gydymo super-receptas

peršalimo gydymo super-receptas

Tomo Jono Girdzijausko surinktas receptas. Geriausias įmanomas variantas (tebe)gryninamas, 2012-2015, 2020

Tai tik asmeniniam naudojimui savo atsakomybe ir rizika! Prašau neplatinti nes tai tik dar tvarkomas privatus uždaro naudojimo juodraštis neskirtas viešam platinimui! Nesu medikas profesionalas ir nepretenduoju jų pakeisti!

ĮVADAS

ARBATOS SUDĖTIS

GULIMAS RĖŽIMAS- PRIVALOMA DALIS PERSILAUŽIMUI PASIEKTI

VONIOS-VONELĖS VARIANTAS

LOVOS VARIANTAS

GĖRIMO PROCESAS

ĮSPŪDŽIAI

ĮVADAS

vienas pačių veiksmingiausių receptų kuris man efektyviai veikia daug metų. Receptas turi nemažai variantų ir atsišakojimų. Geriausia daryti prieš einant miegoti. Tam skirti mažiausiai 6-8 valandas Jei nesuveiktų - kartoti dar kartą.

ARBATOS SUDĖTIS

pasidaryti stiprią liepžiežių arbatą, maždaug 0,5 litro skysčio. liepžiedžiai pageidautina turėtų būti kuo geresnės kokybės Įdėti dar (šviežio, blizgančio, neišsikvėpusio) imbiero nemažai citrinos sunokusios sultingos nemažai. palaukti kol šiek tiek atvės.Tada įdėti citrinos Pasiimti atskirai medaus, kuris bus valgomas tiesiai į burną. Karšta liepžiežių arbata atgaivina karštį organizme (kurio stoka būna dažniausiai susirgimų priežastis šalto klimato šalyse) ir kartu per prakaitą ir šlapimą išvaro svarbiausius toksinus, atgaivina skysčių cirkuliaciją, nes skysčiai yra 80% organizmo/kūno sudėties. Arbatos sudėties variantas Ramunėlių 3-4 maišelius ant bokalo/0.5L Česnako 1-2 skilteles smulkintas 1 čili pipiras

GULIMAS RĖŽIMAS- PRIVALOMA DALIS PERSILAUŽIMUI PASIEKTI

gulėsite lovoje ar vonioje - jūsų reikalas, bet būtina gulima padėtis dauguma laiko savaime aiškiu, ne visi supranta ir atkreipia dėmesį, kad gulėjimas kaip toks yra gydymasis pats savaime. Gulint ir atsipalaidavus organizmas persijungia į AUGALO rėžimą, kurio metu gali augti ląstelės, atsigauti pilna skysčių cirkuliaciją ir kt. šios arbatos gėrimas nesuveiks pilna jėga geriant stovimoj padėty, dieną, darbo, protinio ir fizinio aktyvumo, judėjimo metu. Dalinai gerins savijautą, bet nepadarys tikrojo persilaužimo.

VONIOS-VONELĖS VARIANTAS

Pasidaryti karštą vonelę kojoms ir mirkyti pėdas. I vonelės vandenį verta įdėti daug druskos. Variantas: naudoti labai šiltą vonią (maždaug 37-38.0C)

LOVOS VARIANTAS

Pasiruošti prie lovos po ranka antrą komplektą sausų apatinių ir viršutinių rūbų (jų priereiks ėjimui į tualetą kai būsite stipriam prakaite) arba du didelius rankšluoščius - tiestis guolyje viena po savimi kitą ant savęs. Atsigulti į lovą su geru šiltu apsiklojimu.

GĖRIMO PROCESAS

Gulint išgerti visą kiek įmanoma karštą liepžiedžių arbatą beveik nesustojant kol ji karšta. Kartu suvalgyti daug medaus, bet medaus nedėti į arbatą, o tiesai į burną. Kai viską suvartosi - atsigulk ir gerai šiltai apsiklok, įsivyniok į didelius rankšluoščius. Atsipalaiduok ir miegok. Po kurio laiko pabusi visas šlapias - žliaugiančiame prakaite. (kartais būna, kad žmogus neprakaituoja, bet tai priklauso nuo skysčių kiekio organizme tą dieną ir kiek skysčio buvo išgerta) Pabusi nuo noro eiti šlapintis. Tada pasikeisk rūbus arba išimk rankšluoščius, apsirenk sausais rūbais, eik į tualetą Po to gali dar pamiegoti kūnas jau turbūt sausas Jei temperatūra nenukris - gerk dar kartą dar 0,5 l tokios arbatos. Po to pabusi praktiškai sveikas.

ĮSPŪDŽIAI

Man buvo eilę kartų gyvenime, kad iš vakaro jausdavausi LABAI BLOGAI, o po šios procedūros liga išgaruodavo kaip ranka nuimta. Tai buvo tiesiog neįtikėtinas efektas!!! Liepžiedžiai turi stebuklingą poveikį.