Testimonials

Customer Testimonials

Linas

Žiūrėjau per “Yra kaip yra” kai Girdzijauskas kalbėjo. Jis buvo įdomiausias žmogus visoje studijoje. Erzino kai kiti perdėtai emocionaliai pertraukinėjo jį, nes mintys išsakytos apie vyrų ir moterų santykius labai patiko.

Algimantas S.

Bibliotekininkės privačiai guodėsi, kad kai ateina Girdzijauskas – joms būna daug darbo, nes jis užsako daug knygų. Kodėl jis tiek daug skaito – jos klausė mane?

Nijolė G

Vaikštau į įvairius seminarus. Tačiau šis žmogus mane pavergė. Tokios tiesos ir aiškumo jau seniai nebuvau pajutus. Antroji seminaro dalis- lyg santykių biblija.

Algirdas K

Genys rūko kamputyje į tave žiūrėdmas trūkčioja ir dreba visas, nes tu už genį genesnis 1000 kartų (besigilindamas į bet kokią temą). Pramušęs tokius barjerus ir visą kitą. Žodžiu tu turi kažkokias ten vidines dovanas.

Juozas, Kauno Diena skaitytojas

Tikrai ieškosiu atsakymo – Tomas Girdzijauskas – vienas didžiausių eruditų šio meto Lietuvoje, prilygstantis Maceinai ir Šalkauskiui. Jo žodis yra tikras ir teisingas.

Gediminas M

Kai Tomas kalba – tai kalba aiškiai ir koncentruotai, o kai klauso – tai labai įdėmiai ir išklausęs ne naudojasi proga vėl teigti savo nuomonę, bet matosi, kad pagavo esmę ir neiškraipo pašnekovo minties

S.L.

Tomai, tu esi fenomenas ir tu tai žinai. Tavo mintys kaip saldainiukai [aiškiai išreikštos, išgrynintos] nes išriša mintis

Gediminas Č

Tomo klausimai visada verčia gerai pagalvoti ir iš naujo apmąstyti svarbius būties aspektus.

D.V.Z.

Sveiki, susidomėjau Delfi interviu [Jei berniukus Lietuvoje mokytų vyrai, vyrų savižudybių problema išnyktų](jis sukėlė sumaištį mano galvoje, gal daugiau teigiama prasme – smegenų mankšta). Net nebaigusi vieno teksto, puoliau ieškoti, ką dar galėsiu paskaityti, kas “jis” toks:) ir svarbiausia (man) – ar jis pats turi šeimą! Jau tekste apie lektorių radau atsakymą. Komentare atkreipiau dėmesį “per …

D.V.Z. Skaityti daugiau »

Scroll to Top